RC0805FR-076K19P
MFR.Part #
RC0805FR-076K19P
JLCPCB Part #
C7336658
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS