RT1210FRD0712K7L
MFR.Part #
RT1210FRD0712K7L
JLCPCB Part #
C2133893
Description
-55℃~+125℃ 12.7kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS