YC102-JR-07510KL
MFR.Part #
YC102-JR-07510KL
JLCPCB Part #
C1733868
Description
2 31.25mW 4 510kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS