YC162-JR-0762RL
MFR.Part #
YC162-JR-0762RL
JLCPCB Part #
C1734765
Description
2 4 62.5mW 62Ω ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS