YC162-JR-0762KL
MFR.Part #
YC162-JR-0762KL
JLCPCB Part #
C1734715
Description
2 4 62.5mW 62kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS