YC162-FR-07412KL
MFR.Part #
YC162-FR-07412KL
JLCPCB Part #
C6939257
Description
2 4 412kΩ 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS