RT0805WRB071K58L
MFR.Part #
RT0805WRB071K58L
JLCPCB Part #
C4182662
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS