RT1210WRD0756R2L
MFR.Part #
RT1210WRD0756R2L
JLCPCB Part #
C4237605
Description
-55℃~+125℃ 250mW 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS