YC162-FR-079K76L
MFR.Part #
YC162-FR-079K76L
JLCPCB Part #
C1735549
Description
2 4 62.5mW 9.76kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS