YC162-FR-0797K6L
MFR.Part #
YC162-FR-0797K6L
JLCPCB Part #
C1733585
Description
2 4 62.5mW 97.6kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS