RSF2WSJR-73-15K
MFR.Part #
RSF2WSJR-73-15K
JLCPCB Part #
C1760487
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS