AA1206FR-072R21L
MFR.Part #
AA1206FR-072R21L
JLCPCB Part #
C2127961
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.21Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS