YC162-FR-0768R1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC162-FR-0768R1L
JLCPCB Part #
C1733315
Package
0603x2
Description
2 4 62.5mW 68.1Ω ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS