RC1206FR-133K6L
MFR.Part #
RC1206FR-133K6L
JLCPCB Part #
C6263383
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS