YC162-FR-07487RL
MFR.Part #
YC162-FR-07487RL
JLCPCB Part #
C1733152
Description
2 4 487Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS