FMP300FBF73-110K
MFR.Part #
FMP300FBF73-110K
JLCPCB Part #
C1386373
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS