RC0402FR-0769R8L
MFR.Part #
RC0402FR-0769R8L
JLCPCB Part #
C185401
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS