YC102-JR-0711KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC102-JR-0711KL
JLCPCB Part #
C1733665
Package
0201x2
Description
11kΩ 2 31.25mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS