YC162-FR-0732K4L
MFR.Part #
YC162-FR-0732K4L
JLCPCB Part #
C6618659
Description
2 32.4kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS