MFR1WSDRE52-360K
MFR.Part #
MFR1WSDRE52-360K
JLCPCB Part #
C3504160
Description
-55℃~+155℃ 1W 360kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS