YC162-FR-0712K4L
MFR.Part #
YC162-FR-0712K4L
JLCPCB Part #
C1734089
Description
12.4kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS