YC162-FR-07324KL
MFR.Part #
YC162-FR-07324KL
JLCPCB Part #
C6939252
Description
2 324kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS