YC162-FR-07210KL
MFR.Part #
YC162-FR-07210KL
JLCPCB Part #
C1733885
Description
2 210kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS