YC162-FR-07215KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC162-FR-07215KL
JLCPCB Part #
C1733629
Package
0603x2
Description
2 215kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS