AT0603FRE073K92L
MFR.Part #
AT0603FRE073K92L
JLCPCB Part #
C20144618
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS