RT1206BRB0737K4L
MFR.Part #
RT1206BRB0737K4L
JLCPCB Part #
C7065148
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS