RT0805BRD0712KL
MFR.Part #
RT0805BRD0712KL
JLCPCB Part #
C865172
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS