TC164-FR-077K15L
MFR.Part #
TC164-FR-077K15L
JLCPCB Part #
C1733353
Package
0603x4
Description
4 62.5mW 7.15kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS