RT0805DRD0745K3L
MFR.Part #
RT0805DRD0745K3L
JLCPCB Part #
C3995243
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS