AC1206FR-076M8L
MFR.Part #
AC1206FR-076M8L
JLCPCB Part #
C229774
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS