TC164-FR-0756K2L
MFR.Part #
TC164-FR-0756K2L
JLCPCB Part #
C872247
Package
1206
Description
4 56.2kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS