RC0402FR-07113KP
MFR.Part #
RC0402FR-07113KP
JLCPCB Part #
C5716703
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS