NCR200KR-73-1K2
MFR.Part #
NCR200KR-73-1K2
JLCPCB Part #
C19389915
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2kΩ 2W Carbon Film Resistor ±10% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS