YC164-FR-0756K2L
MFR.Part #
YC164-FR-0756K2L
JLCPCB Part #
C7169850
Description
4 56.2kΩ 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS