TC164-FR-072K2L
MFR.Part #
TC164-FR-072K2L
JLCPCB Part #
C872187
Package
1206
Description
2.2kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS