TC164-FR-072K21L
MFR.Part #
TC164-FR-072K21L
JLCPCB Part #
C872186
Package
1206
Description
2.21kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS