RM3216A-202/204-PBVW10
MFR.Part #
RM3216A-202/204-PBVW10
JLCPCB Part #
C5853948
Package
1206
Description
2 2kΩ、200kΩ 4 83mW ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS