AR0805FR-071K87L
MFR.Part #
AR0805FR-071K87L
JLCPCB Part #
C4010840
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS