FMF-50FTE52-910R
MFR.Part #
FMF-50FTE52-910R
JLCPCB Part #
C1376440
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS