TC164-FR-0712KL
MFR.Part #
TC164-FR-0712KL
JLCPCB Part #
C874134
Package
1206
Description
12kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS