RE0402DRE073K9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0402DRE073K9L
JLCPCB Part #
C851980
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS