TC164-FR-0761K9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TC164-FR-0761K9L
JLCPCB Part #
C872254
Package
1206
Description
4 61.9kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS