AT0805BRD07143KL
MFR.Part #
AT0805BRD07143KL
JLCPCB Part #
C856677
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS