TC124-FR-07698RL
MFR.Part #
TC124-FR-07698RL
JLCPCB Part #
C1733106
Description
4 62.5mW 698Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS