TC124-FR-0712KL
MFR.Part #
TC124-FR-0712KL
JLCPCB Part #
C1732687
Description
12kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS