TC124-FR-0768RL
MFR.Part #
TC124-FR-0768RL
JLCPCB Part #
C1733118
Description
4 62.5mW 68Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS