RC2010FK-07130RL
MFR.Part #
RC2010FK-07130RL
JLCPCB Part #
C163347
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS