TC124-FR-07360RL
MFR.Part #
TC124-FR-07360RL
JLCPCB Part #
C1732488
Description
360Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS