FCR-50JT-52-1K1
MFR.Part #
FCR-50JT-52-1K1
JLCPCB Part #
C1373288
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS