RC2512FK-7W3R3L
MFR.Part #
RC2512FK-7W3R3L
JLCPCB Part #
C7337041
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS